A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

Шановні батьки! Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі міста, Вам необхідно пройти on-line реєстрацію, заповнивши відповідну форму. 

Якщо Ви вже зареєстровані, повторна реєстрація не потрібна.

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. У випадку подачі неправдивої інформації відповідну заяву буде анульовано. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад за місцем проживання. При необхідності зміни ЗДО попередню заяву необхідно анулювати та подати нову. Звертаємо Вашу увагу на те, що при анулюванні заяви порядковий номер у черзі не зберігається. 
При необхідності внести зміни у контактну інформацію про дитину або батьків (опікунів), наприклад: зміни контактних телефонів або місця проживання (прописки) дитини - такі відповідні зміни можна зробити зателефонувавши у відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради. При цьому порядковий номер час та дата реєстрації залишаються без змін.

На даний час форма працює в тестовому режимі. Якщо під час реєстрації Ви на знайшли своєї вулиці в переліку, будь ласка, зв'яжіться з нами. Дякуємо за розуміння.

 
 
 
 

За допомогою розміщених нижче посилань Ви маєте змогу перевірити стан реєстрації Вашої дитини за вибраним Вами ЗДО

 
 
 
 

Стан реєстрації Вашої дитини, за вибраним Вами ЗДО до створення Деражнянської територіальної громади, Ви маєте змогу перевірити за допомогою розміщених нижче посилань

 
 
 

Вхід для адміністратора